Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerCCM Sürekli Döküm Makinesi

Düşük Enerji Tüketimi ile Yatay CCM Sürekli Döküm Makinesi

Ben sohbet şimdi

Düşük Enerji Tüketimi ile Yatay CCM Sürekli Döküm Makinesi

Horizontal CCM Continuous Casting Machine With Low Energy Consumption
Horizontal CCM Continuous Casting Machine With Low Energy Consumption

Büyük resim :  Düşük Enerji Tüketimi ile Yatay CCM Sürekli Döküm Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: JIN GE CHAO TONG
Sertifika: CE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: Gelişmiş ödeme aldıktan sonra 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Detaylı ürün tanımı
Kısaltma: CCDR Sertifika: ISO9001
Avantajları: mekanizasyon ve otomasyon. anahtar kelime: CCM Sürekli Döküm Makinesi
Garanti: 1 yıl Koşul: Yeni
Vurgulamak:

ccm casting machine

,

continuous casting machine for steel billets

CCM Sürekli Döküm Makinesi

Giriş:

Sürekli döküm doğrudan haddeleme (CCDR), bir kütüğü (sürekli döküm kütüğü adı verilen) dökmek için sürekli bir döküm makinesine sıvı çeliği dökülen, ardından soğumadan, belli bir süre bekletme fırınında tuttuktan sonra, CCbillet doğrudan olan bir çelik haddeleme işlemidir. Sıcak sürekli haddeleme makinesinde haddelenmiş. Ürün özelliklerine ve sürekli döküm doğrudan haddeleme işlemi gereksinimlerine göre, aşağıdaki üretim hatları hazırlanır. Çizgi kısa akış düzeni, kompakt düzen, sorunsuz işlem ve düşük üretim maliyeti!

Süreç akışı

Çelik hurdası - orta frekansta eritme - sürekli döküm - kaba haddeleme (üç silindirli mekik haddeleme) - hidrolik kesme kafası - havalı kuyruk kesme - sürekli haddeleme ünitesi - soğutma - boy kesme - toplama ve paketleme - inceleme - listeleme - depolama

1. Erimiş halde ısıtılmış olan sıvı çelik, çelik bir kepçeye yüklenir ve sürekli döküm makinesinin tepesine bir vinç (köprü vinç) ile kaldırılır;

2. Çelik potadaki sıvı çelik, sürekli döküm üretimi için sürekli döküm makinesine enjekte edilir ve sürekli döküm kütüğü, sürekli döküm makinesinin alt kısmından çıkarılır;

3. Sürekli döküm kütüğünü boyuna kesmek için bir kesme makası kullanmak ve tünel ilikleme fırınına göndermek;

4. Sürekli döküm kütüğü sıcaklığının düzgün ve sabit olmasını sağlamak için tünel ıslatma fırınında sürekli döküm kütüğü yavaş ilerler; (Not: tünel ıslatma fırınının uzunluğu genellikle 100-200 metre arasında veya hatta 250 metre uzunluğundadır)

5. Sürekli döküm kütüğü tünel ıslatma fırınının diğer ucundan çıkar ve daha sonra haddeleme için sıcak haddeleme makinesine girer;

6. Haddeleme sonrası çelik, laminer soğutma için su soğutma bölümüne girer;

7. Laminer soğutmadan sonra çelik, sargıya sarılmak üzere girer;

8. Rulo şeklinde haddelenmiş çelik, vinç tarafından depolama için bitmiş ürün deposuna taşınır.

Sürekli döküm doğrudan haddeleme (CCDR), bir kütüğü (sürekli döküm kütüğü adı verilen) dökmek için sürekli bir döküm makinesine sıvı çeliği dökülen, ardından soğumadan, belli bir süre bekletme fırınında tuttuktan sonra, CCbillet doğrudan olan bir çelik haddeleme işlemidir. Sıcak sürekli haddeleme makinesinde haddelenmiş. Bu işlem ustaca iki döküm ve haddeleme işlemini birleştirir. İlk önce kütüğü dökmek ve ısıtma fırını ile ısıtmak için geleneksel yöntemle karşılaştırıldığında, haddeleme işlemi basitleştirilir, çalışma koşulları iyileştirilir, metal verimi arttırılır. Enerji tasarrufu sağlar, sürekli döküm kütüğünün kalitesini arttırır ve mekanizasyon ve otomasyonun avantajlarını kolaylaştırır.

Sürekli döküm makinesine genel bakış

Sürekli olarak yüksek sıcaklıkta eriyen çeliğin belirli bir kesit şekline ve belirli bir ebat spesifikasyonuna sahip bir kütük içine dökülmesi üretim işlemine sürekli çelik dökümü adı verilir.

Bu işlemi tamamlamak için gereken ekipmana sürekli döküm tesisi denir. Çelik döküm ekipmanının elektromekanik ve hidrolik entegrasyonu, sürekli döküm makine gövdesi ekipmanı, kesim alanı ekipmanı, kukla çubuk toplama ve taşıma ekipmanı, geleneksel olarak sürekli döküm makinesi olarak adlandırılan sürekli çelik döküm ekipmanının çekirdek bölümünü oluşturur.

Sürekli döküm makinesinin bileşimi

Ana parçalar: titreşim tablası, kristalleştirici, gergi eşitlikçisi, esnek (sert) kukla çubuk çekme, rampa, konveyör izi, itme çelik depolama, Siemens frekans dönüştürme elektronik kontrol, pompa istasyonu, vb. Makul tasarım, daha az yatırım, etkili, tasarruflu malzemeler Atölye alanı ve sürekli döküm makinesi, küçük ve orta ölçekli çelik fabrikaları için ideal bir destekleme ekipmanıdır.

Ark sürekli döküm makinesi, gerginliği dağıtmak için çok silindirli şanzımanı benimser ve yüzey ile kütüğün iki faz bölgesi arasındaki deformasyon oranını en aza indirmek için sürekli düzleştirme uygular. Germe çerçevesi, makara ve yatak yuvası tamamen iç soğutma şeklindedir. Kütük kalitesini artırmak ve ekipmanın kullanım ömrünü uzatmak faydalıdır. Sürekli döküm makinesinin kristalleştirici çelik borusu kavislidir ve servis ömrünü arttırmak için iç cidar sert kromla muamele edilir. Sıvı çelik kristalleştiriciye katlandıktan sonra, bir veya iki aşama soğutma suyuyla düzenlenir ve kavisli yol boyunca püskürtülerek soğutulur. Ardından düzleştirme makinesine girerek tam katılaşmadan sonra boyuna kesin.

Haddeleme makinesi tanıtımı: Haddeleme makinesi, metal haddeleme işlemini gerçekleştirmek için kullanılan ekipmandır. Ana ekipman, yardımcı ekipman, kaldırma taşıma ekipmanı ve yardımcı ekipman dahil olmak üzere tüm haddeleme üretim işlemini tamamlayan ekipmanı ifade eder. Bununla birlikte, sözde hadde makinaları genellikle ana ekipman olarak adlandırılır. Çalışma çerçevesi, rulo, rulo yatak, haddeleme makinesi kılavuzu, raf, raylı koltuk, rulo ayarlama cihazı, üstten rulo denge düzenleme cihazı ve rulo değiştirme cihazından oluşur.

Tasarım ilkeleri:

Pratik teknoloji, ileri süreç, güvenilir ekipman ve makul ekonomi ilkelerine dayanarak, yatırım yapmaktan ve inşaat süresini kısaltmak için yerli olgun ve güvenilir proses ekipmanını tam olarak benimsiyoruz.

Proses yerleşimi ve ekipman seçiminde mümkün olduğunca çok çeşit ve özellik üretebiliriz;

Önce kalite ilkesine bağlı kalın, böylece ürün kalitesi ilgili ulusal standartlara uyurken kullanıcıların gereksinimlerini karşılar.

Hizmet sözü:

1. Ürünler kesinlikle ISO9001 kalite yönetim sisteminin gereksinim ve standartlarına göre üretilir ve her ürün kesinlikle fabrikadan çıkmadan önce denetlenir.

2. Şirketimiz “ekipman kullanıyor, bakımını yapıyorum” satış sonrası servis anlayışını hayata geçiriyor, hızlı ve zamanında cevap veriyor. Kalite bilgilerinin geri bildirimini aldıktan sonra, kullanıcılara 24 saat içinde tatmin edici cevaplar vereceğiz. Yerli kullanıcılar için kullanım alanına üç gün içinde ulaşacak, yabancı kullanıcılar için ise 10 gün içinde telefon, faks veya posta yoluyla cevaplayacağız.

3. Ekipman kontrol edildikten ve kabul edildikten sonra, tedarikçi ekipmanın çalışma durumunu izlemek için bir teknisyen bırakır ve talep tarafının ilgili teknik personeline 1-3 gün boyunca teknik eğitim verir.

4. Cihazın kabul tarihinden itibaren bir yıllık garanti süresi vardır. Garanti süresi boyunca, tedarikçi ücretsiz olarak onaracak ve ekipman ömür boyu bakım için ödenecektir.

5. Garanti süresinin dolmasından sonra, sadece gerekli bakım, işçilik ve malzeme masrafları tahsil edilecektir.

6. Talep edilen taraf tarafından satın alınan kendi kendine üretilen parçalar, tedarikçi, fiyatın 3 yıl içinde artmayacağını vaat ediyor.

İletişim bilgileri
Zhengzhou Chaotong Electric Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Qian

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)