Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Zhengzhou Chaotong Electric Technology Co., Ltd
Ana sayfa

Zhengzhou Chaotong Electric Technology Co., Ltd

Ben sohbet şimdi

Zhengzhou Chaotong Electric Technology Co., Ltd

1 2 3 4
Zhengzhou Chaotong Electric Technology Co., Ltd Zhengzhou Chaotong Electric Technology Co., Ltd Zhengzhou Chaotong Electric Technology Co., Ltd Zhengzhou Chaotong Electric Technology Co., Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 5000-20000
Yıl kurulan : 2018
İhracat p.c : 70% - 80%

Zhengzhou Chaotong Technology Co, Ltd 6 Ağustos 2018'de kuruldu. Şirket, 8 milyon yuan kayıtlı sermaye ile, Bina 19, No.11 Changchun Yolu, Zhengzhou Yüksek Teknoloji Sanayi Geliştirme Bölgesi'nin 5. katında yer almaktadır. . Ar-Ge ve İndüksiyon Isıtma Ekipmanları ve İndüksiyon Eritme Ocağı üretiminde uzmanlaşmıştır. Inporting & yönetim otoritesi ihraç ediyoruz. Firmamız araştırma ve geliştirme konusunda güçlü. AR-GE merkezimiz 12 yıllık endüstri tecrübesine sahiptir. Dahası, ileri ve güvenilir yenilikçi kapasiteye sahip bir çok kıdemli mühendis ve teknik araştırmacımız var.

Önde gelen ürünler arasında Orta Frekanslı Isıtma Ekipmanları, Superaudio Frekanslı Isıtma Ekipmanları, CNC Söndürme Tezgahı, duc İndüksiyonlu Eritme Ocağı, Bot Araba Altındaki Söndürme Fırını, , Haddehaneler ve Endüstriyel Soğutma Kulesi bulunmaktadır. Çelik, metal alet aksesuarları imalatı, bakır, alüminyum, titanyum saha. Ürünlerimiz metal indüksiyon dövme, metal döküm, indüksiyon lehimleme, indüksiyon sertleştirme, indüksiyon tavlama ve indüksiyon söndürme gibi altı sistemde kullanılmaktadır. Güvenilir kalite, özenli hizmet ürünlerimizi iyi bir ün kazandı ve Rusya, Özbekistan, Kazakistan, Ukrayna, Cezayir, Vietnam, Tayland, Brezilya, Fransa, Endonezya ve diğer ülkelere ihraç edildi. Şirketimiz, kullanıcılarından kaliteli ürün kalitesi, uygun tedarik fiyatı, iyi teknik destek ve satış sonrası servis ve kullanıcı bütünlüğüne karşı sorumlu tutumu ile övgü almıştır. Ayrıca şirketin pazar gelişimi için iyi bir temel attı.

Şirketimiz dürüstlük üzerine kuruludur ve “Kalite + İtibar + Hizmet” pazarlama konseptine, sıkı kalite gereksinimlerine, tam kontrol ve yönetime bağlıdır. Bir kriter olarak pazar güvenilirliğine, samimi ve düşünceli hizmete odaklanın. Şirketimiz pazar ve kullanıcı testlerini kabul etme gücüne sahiptir ve gelecekte daha kapsamlı ve kaliteli hizmetlerle kullanıcı gereksinimlerini karşılamaya devam edecektir. Samimi ve etkin hizmet anlayışı ile evrensel tüccarlarla tanışmaya hazırız. ortaklaşa daha iyi bir gelecek yaratmak ve içtenlikle iş birliği müzakere etmek için yurtiçinde ve yurtdışında tüccarlar hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
Zhengzhou Chaotong Electric Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Qian

Faks: 0371-67999270

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)