Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Zhengzhou Chaotong Electric Technology Co., Ltd
Ana sayfa ÜrünlerSoğuk haddehane

Yüksek Performanslı Yüksek Hızlı Çalıştırma Soğuk Rulo Şekillendirme Makinesi

Ben sohbet şimdi

Yüksek Performanslı Yüksek Hızlı Çalıştırma Soğuk Rulo Şekillendirme Makinesi

High Speed Operation Cold Roll Forming Machine With High Performance
High Speed Operation Cold Roll Forming Machine With High Performance

Büyük resim :  Yüksek Performanslı Yüksek Hızlı Çalıştırma Soğuk Rulo Şekillendirme Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: JIN GE CHAO TONG
Sertifika: CE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: Gelişmiş ödeme aldıktan sonra 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Detaylı ürün tanımı
silindir çapı: Φ228Mm Motorlu: 55-75kw
Uçan kesme motoru: 5.5Kw Makaslanmış uzunluk: 1-12m
Kapasite: 6-50 T / vardiya anahtar kelime: soğuk haddeleme makinesi
Dişli merkezi mesafesi: 228mm Haddeleme hat hızı: 1.2-3.2M / sn
Vurgulamak:

cold rolling mill machine

,

cold rolling plant

Soğuk Haddeleme Makinesi

Giriş:
Ayrıca haddehane olarak bilinen soğuk haddeleme makinesi, çubuk azaltma değirmeni, donatı çentik makinesi, yuvarlak çelik çırçır, vb. Basınç farkı uygun olduğu sürece, özel iş miliyle eşleşen soğuk haddelenmiş malzeme rulosu, küçültme, puanlama, vb. İşlemlerini tamamlamak için kullanılabilir. Daha fazla ayrıntı için ilgili bilgileri arayabilir veya isteyebilirsiniz. Soğuk haddelenmiş nervürlü çelik çubuk, birden fazla soğuk haddeleme indirgemesi, bir presleme şeridi ve iç gerilimi ortadan kaldırarak sıcak haddelenmiş rulo ile oluşturulan iki taraflı veya üç taraflı hilal şeklinde bir çelik çubuktur. Soğuk haddelenmiş nervürlü çelik, öngerilmeli beton elemanlarda yeni nesil soğuk çekilmiş düşük karbonlu çelik teldir. Yerinde dökme beton yapıda, aynı tür soğuk işlenmiş çelikten daha iyi olan çelikten tasarruf etmek için I sınıfı çeliğin yerini alabilir.


Üretim hattımız tarafından üretilen ürünlerin performansında yenilikçi gelişmeler vardır. A11.3 uzaması% 12'ye ulaşmakta olup, ulusal standartların A11.3≥8'in% 50'sinden% 50 daha yüksektir. Bu arada, Agt standart olarak iki katına çıkarılır, gerilme dayanımı 100Mpa artar ve bağlanma dayanımı sıcak haddelenmiş çelik çubuğunkinden 4 ila 5 kat daha yüksektir. I sınıfı çelikle karşılaştırıldığında ürünlerimiz çeliğin% 40 ~% 50'sini ve 50 ~ 70Kg çimentodan tasarruf sağlayabilir.


Sürekli haddeleme gerçekleştirilen üretim hattının üretim verimliliğini, otomatik, sürekli ve yüksek hızlı çalışmasını iki katına çıkarır. Ekipman işletme oranı, üretim işletme oranı, rulo değiştirme verimliliği ve girdi-çıktı oranı uluslararası ileri seviyelere ulaşmıştır.

Makul yapı, süreç ve düzen
Haddeleme makinesi, dört haddeleme makinesinin hızının eşleşmesinin zor olması problemini çözen iki haddeleme biçimini gerçekleştirmek için ana ve pasif bir haddeleme ve bir çekme tipini benimser. Ve makine, sayısal kontrol ara frekanslı ısıtma, sayısal kontrol sineği kesme, tamamen otomatik tornalama makinesi teknolojisini benimsemiştir, ki bunların tümü tamamen soğuk haddeleme yeni bir işlemdir ve ürün kalitesini önemli ölçüde iyileştirir.


Haddelemeden önce, oksitleme suyunu çıkarmak için bombalama teknolojisi kullanılır, böylece çelik ile beton arasındaki yapışma dayanımı büyük ölçüde artar.
Haddeleme makinesi, rulo ile makine tabanı arasındaki boşluktan kaynaklanan titreşimi çözmek için rulonun kendiliğinden kilitlenme yöntemini benimser, bu da rulonun anormal şekilde kırılması, sökülmesi ve takılması sorununa neden olur. Bu arada, rulo gövdesinin etkin uzunluğu artar ve çok amaçlı hale getirir. Bu nedenle, 6 ~ 8 spesifikasyon (Ф 5.5mm ~ Ф 12mm) ürün üretmek için ruloyu değiştirmeye gerek yoktur.


Bu haddeleme makinesi, geleneksel pasif kılavuz pozisyonunu iyi stabilite ile değiştirmek için lineer kılavuz rayı, kılavuz koltuğu ve yükseltici kılavuz tekerlek cihazını kullanır.
PLC programlama kontrolü, yumuşak başlangıç ​​teknolojisi, frekans dönüştürme teknolojisi, servo kontrol teknolojisi, fotoelektrik indüksiyon teknolojisi, sayısal kontrol teknolojisi ve ileri dünya standartlarını karşılamak için diğer uluslararası ileri pratik teknolojileri benimser.


Bu ekipman yedi ana bileşenden oluşur:
1) Fosfor sökme makinesi 2) Redüksiyon makinesi (yani haddeleme makinesi) 3) Ana haddeleme makinesi (yani haddeleme ipliği) 4) On-line ısıl işlem cihazı (yani ısıtma ekipmanını normalleştiren) 5) Sabit uzunluk kesme 6) Soğutma yatağı (yani boşaltma) raf) 7) Kılavuz cihazı
Fosfor giderme makinesinin işlevi: sıcak haddelenmiş 195 yüksek hızlı tel veya Q235 ana metalini bombalamak için bir cihaz.
İndirgeme makinesinin işlevi: fosfor giderildikten sonra baz metallerin çevrimiçi olarak düzleştirilmesi (dikey haddehane olarak adlandırılır).
Ana haddeleme makinesinin işlevi: redüksiyon tamamlandıktan sonra ana metal üzerinde haddeleme şekli (yassı haddeleme olarak adlandırılır).
Kılavuz cihazın işlevi: haddelenmiş çelik çubuğun çevrimiçi konumlandırma düzeltmesi (haddelenmiş çelik çubuklar çelik dökülmez)
On-line ısıl işlem cihazının işlevi: haddeleme işlemini tamamlayan desenli çelik çubuğun çevrimiçi olarak normalleştirilmesi (çelik çubuğun içindeki kafesin dengelenmesi).
Sabit uzunlukta kayma fonksiyonu: 9m | 12m çevrimiçi haddelenmiş inşaat demiri kesme (çelik distribütör veya şantiyenin gereksinimlerine göre belirli sayıda metre kesilmesi).
Soğutma yatağının işlevi: Çevrimiçi haddeleme ve ısıtma işleminden sonra inşaat demiri sıcaklığının doğal olarak soğutulması için bir cihaz.

Soğuk haddelenmiş nervürlü çelik çubuk teknik parametreler

madde

Teknik parametre

birim

Not

Hammadde

Φ6.5-12 mm

Sıcak haddelenmiş filmaşin

Silindir çapı

Φ228 mm

Özel alaşım

Motor

55-75 KW

Balıksırtı dişli

Dişli merkezi mesafesi

228 mm

balıksırtı dişli

Haddeleme hat hızı

1,2-3,2 Hanım

Makaslanmış uzunluk

1-12 M

Uçan kesme motoru

5.5 KW

Ürün özellikleri

Φ5-11 mm

İki kaburgalı sıcak haddelenmiş çelik çubuk

Kapasite

6-50

T / kaydırma


Uygulama:
İki taraflı inşaat demiri, üç taraflı inşaat demiri, yassı çelik, kare çelik, çelik levha, hurda inşaat demiri, gemi sacı, artıklar ve parçalar, kütük vb.
Daha heterojen veya özel malzemeler özelleştirilebilir.Komple soğuk haddeleme makinesi detaylı aksesuarlar açıklaması:

Soğuk haddeleme makinesi parçaları: 1) başlangıç ​​balya 2) alın kaynakçı 3) kılavuz tekerlek
Isıtma parçası: 1) her cihaz için sensör seti 2) mika tüp 3) çevrimiçi termometre 4) yumuşak su işlemcisi

Üretim hattı 35-40m uzunluğunda ve 3.5-5m genişliğinde bir alanı kaplamaktadır. Haddeleme hattının maksimum hızı 2.5 mS'dir.


Nakliye standardı:

Fümigasyon içermeyen şablon sıkıştırma plakasını güçlendirmek için kullanılır. Makinenin uzunluğuna, genişliğine ve yüksekliğine göre özel olarak, çevresel metal malzeme taşıma sırasında güvenilirliği sağlamak için güçlendirilmiştir. Konteynere yükleme yapılırken, nakliye sırasında dengeyi sağlamak için her bir cihazın önceden güçlendirilmesi gerekir.


Hizmet rehin
1. Zamanında ve kalitesinde eksiksiz ekipman ve ilgili malzemeler sağlayın;
2. Kullanıcının ekipmanın düzeneğini ve ilgili boru hattı bağlantı şemasını, sarf malzemesi parça şemasını ve kullanım kılavuzunu sağlayın;
3. Zorlu ekipman işletme ve bakım personelinin ücretsiz eğitimi;
4. Yerinde hata ayıklama sorumludur;
5. Cihazın basit bir şekilde paketlenmesinden sorumludur;
6. Bir yıl garanti süresi;
7. Garanti süresinin dolmasından sonra, ömür boyu tercihli teknik servis verilecek ve sadece aksesuar bedeli alınacaktır.


İletişim bilgileri
Zhengzhou Chaotong Electric Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Qian

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)